TELEFON: 511 023 552 (PON-PT: 10.00-16.00) MAIL: sklep@eugene.perma.pl
0,00

Brak produktów w koszyku.

Opublikowano: 16.08.2016
Głęboka regeneracja przy ochronie objetości

 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z niezwykle korzystnego wpływu wody morskiej na nasz organizm. Tymczasem – zgodnie z najnowszymi specjalistycznymi badaniami – stanowi ona źródło piękna i zdrowia. Nie dziwi więc fakt wykorzystania tego potencjału w procesach projektowania i wytwarzania kosmetyków.

Morska technologia

Liderem w tej dziedzinie jest niewątpliwe francuska Eugene Perma, która w swojej linii produktów AQUATHERAPY RITUAL stosuje starannie wybrane składniki morskie. Dzięki nim zniszczone włosy zostają skutecznie odbudowane, właściwie nawilżone i odżywione, a także stają się błyszczące jak nigdy dotąd.

Skąd ten efekt? Kosmetyki te bazują na minerałach i pierwiastkach śladowych zawartych w głębinach morskich wód Bretanii. Wzbogacono je unikalnym koktajlem z 5 wybranych gatunków alg morskich oraz wachlarzem witamin B3, B5, B6, C oraz E. Witalność włosów poprawiają natomiast sole mineralne, białko i nienasycone kwasy tłuszczowe.

Na uwagę zasługuje także niepowtarzalny design, który poprawia samopoczucie, uspokaja i relaksuje.

Działanie skarbów z głębin

Wysoki poziom nawilżenia i odbudowy uzyskano poprzez zwiększenie produkcji kreatyny, na co wpłynął zawarty w produktach cynk. Algi zwiększają mikrokrążenie skóry głowy, co maksymalizuje regenerację i odżywianie włosów. Tworzą również ochronną warstwę, która redukuje utratę wody. Pierwiastki śladowe to natomiast zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

 

Linia AQUATHERAPY RITUAL nie zawiera siarczanów, parabenów czy siliknów. Jest to bardzo istotne, ponieważ związki te mogą obciążać włosy i powodować ich matowienie, wysuszania i przetłuszczanie. Wszystko to powoduje, że kosmetyki Eugene Perma oparte na morskich bogactwach to idealny wybór – zarówno pod względem skuteczności, jaki i bezpieczeństwa.

 

 

Sprawdź produkty

SZAMPON NAWILŻAJĄCY I ODBUDOWUJĄCY WŁOSY  MASKA NAWILŻAJĄCA I ODBUDOWUJĄCA WŁOSY PIANKA OCHRONNA NAWILŻAJĄCY I ODBUDOWUJĄCY WŁOSY BEZ SPŁUKIWANIA