TELEFON: 511 023 552 (PON-PT: 10.00-16.00) MAIL: sklep@eugene.perma.pl
0,00

Brak produktów w koszyku.

Opublikowano: 09.10.2017
Kolekcja Nature by Cycle Vital – inspiracje z natury

Kolekcja Nature by Cycle Vital to nowa seria produktów Eugene Perma Professionnel do pielęgnacji i stylizacji włosów. Jej cechą charakterystyczną jest inspiracja zaletami płynącymi prosto z natury.

Każdy z tych wyjątkowych produktów zawiera składniki pochodzenia roślinnego. Starannie wyselekcjonowane rośliny są w większości organiczne i wywodzą się z Francji. 

Nowa linia to przejaw inspiracji roślinami z różnych regionów Francji. Jej wybór to doskonała okazja na zapoznanie się z licznymi zaletami starannie dobranych składników naturalnych.

Kolekcja Nature by Cycle Vital jest sumą 100 lat funkcjonowania marki i odrobiny użytecznej prostoty.

 

Dlaczego jest to najlepszy przepis na Twoją urodę?                                                                                                                                                                                                                                              

Nasza nowa kolekcja jest zgodna ze wszystkimi standardami Certyfikatu ECCOCERT®. Powodem do dumy stanowi korzystanie w procesie produkcyjnym ze źródeł energii odnawialnej, które przetwarzamy wyłącznie przy zastosowaniu metod przyjaznych środowisku. Nowe produkty oparliśmy o wyjątkowe składniki, które pochodzą bezpośrednio ze świata przyrody. 

Kolekcja uzyskała etykietę COSMEBIO®, ponieważ zawiera naturalne składniki uprawiane z użyciem technik rolnictwa ekologicznego. Świadczy to o naturalności i najwyższej jakości naszych produktów. Nature by Cycle Vital to najlepszy wybór dla Twoich włosów.

 

 

 

Sprawdź produkty

 

BARDZO MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW BALSAM UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE – LEGENDARNA RECEPTURA SZAMPON NAWILŻAJĄCY