TELEFON: 511 023 552 (PON-PT: 10.00-18.00) MAIL: sklep@eugene.perma.pl
0.00

Brak produktów w koszyku.

Zwroty
W ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, masz prawo zwrotu zakupionego towaru.

Towar zwracany w związku z odstąpieniem od umowy nie może nosić innych śladów użytkowania niż zgodne ze zwykłym zarządem rzeczą. W celu dokonania zwrotu towaru Kupujący zobowiązany jest należycie zabezpieczyć towar oraz dostarczyć na własny koszt (prosimy o dołączenie oryginału oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz kopii dowodu zakupu lub innego dokumentu wskazującego na nabycie towaru przez Kupującego) na adres: see-me, Dział Zwrotów, ul. Zygmunta Glogera 4, 08-110 Siedlce. Koszt zwrotny dostawy towaru obciąża Kupującego, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Sprzedawcę świadczenia o właściwościach zamówionych przez Kupującego.

Jak dokonać zwrotu?
Pobierz nasz Formularz zwrotu, wypełniony i podpisany formularz dołącz do przesyłki, szczelnie zapakowany towar wyślij na adres:
see-me – dział Zwrotów i Reklamacji, ul. Zygmunta Glogera 4, 08-110 Siedlce.

Pamiętaj:
zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu ok. 10 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu, za pośrednictwem przelewu bankowego, nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem”, zwracany towar powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

 

Reklamacje

Aby doknać reklamacji należy wypełnić Formularz reklamacyjny

Towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacji prosimy odesłać na adres:
see-me-dział Zwrotów i Reklamacji, ul. Zygmunta Glogera 4, 08-110 Siedlce.

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Sklep w terminie 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami. Towar odsyłany ze względu na uszkodzenia/wady fabryczne po terminie 30 dni od daty zakupu, będzie przekazywany do rzeczoznawcy tylko pod warunkiem dołączenia dowodu zakupu oraz prawidłowo wypełnionego i podpisanego formularza reklamacji.

W razie konieczności wydania opinii rzeczoznawcy termin rozpatrzenia reklamacji może się wydłużyć do 21 dni kalendarzowych.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do paczkomatów.

o